loader image
Złocieniec

Miasto zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 26 marca, o godzinie 17, w sali konferencyjnej Spółdzielni Mieszkaniowej „Postęp”. Nie zabraknie na nim także przedstawicieli naszej spółki – Agnieszki Adamik oraz prezesa Tomasza Truna.

Podczas spotkania zostanie zaprezentowana wizualizacja przyszłego domu wielorodzinnego SIM, który powstanie przy Al. Piastów. Zainteresowani dowiedzą się, ile mieszkań zostanie w nim wybudowanych, jaka będzie ich powierzchnia oraz jaki jest założony harmonogram działań na najbliższe miesiące. Organizatorzy spotkania zrelacjonują, jak wyglądały dotychczasowe przygotowania do inwestycji, które trwają już niemal 3 lata, opowiedzą o formule najmu w ramach SIM (kto może ubiegać się o takie mieszkania, na jakich warunkach, itp.). Przedstawione zostaną również planowane założenia procedury naboru wniosków o najem mieszkań.

Na najbliższej sesji Rady Miasta ma zostać podjęta uchwała w sprawie zasad naboru wniosków z określeniem kryteriów pierwszeństwa.