loader image
BOBOLICE

Wspólnie z burmistrz Bobolic Mieczysławą Brzozą zapraszamy mieszkańców na spotkanie informacyjne do sali konferencyjnej tutejszego Ratusza, które odbędzie się 29 lutego, o godz. 17.

Podczas marcowej sesji Rady Miejskiej zostanie przedstawiony projekt uchwały w sprawie zasad naboru wniosków od mieszkańców zainteresowanych najmem lokali SIM w budynku, który powstanie przy ul. Polnej.

Jeszcze w lutym nasza spółka przygotuje teren pod budowę dwóch domów wielorodzinnych przy Polnej. Prace projektowe zostały zakończone i wkrótce ogłosimy przetarg na wykonawcę inwestycji.

Inwestycja została podzielona na dwa etapy – w pierwszym powstanie pięciokondygnacyjny dom mieszkalny, w którym znajdzie się 36 mieszkań, w tym 4 zostaną przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Do każdego mieszkania zostanie przypisana piwnica. W budynku znajdzie się także winda, dostosowana do przewozu osób na noszach.  

Termin wykonania przyszłej inwestycji wyniesie 11 miesięcy od dnia podpisania umowy z wykonawcą, dzięki zastosowaniu technologii modułowej, umożliwiającej szybkie, sprawne i ekonomiczne prowadzenie prac budowlanych.